قیمت نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان چیست؟

نماشویی ساختمان مجموعه اقداماتی است که برای پاکیزه نگه داشتن نمای بیرونی ساختمان است. این کار بهتر است توسط یک تیم حرفه ای نماشویی انجام گیرد تا نتیج نهایی کیفیت مطلوب را دارا باشد. در ادامه ی این مطلب به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ می دهیم. برای گرفتن قیمت نماشویی ساختمان میتوانید با ما تماس بگیرید یا روی رکمه کلیک کنید.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

چرا نظافت نمای بیرونی ساختمان اهمیت دارد؟

داشتنن یک نمای تمیز و زیبا یک ویژگی مهم برای یک ساختمان تجاری و یا یک مجموعه فروشگاهی است. چرا که اولین چیزی که مخاطبان را جذب ساختمان شما می کند، جلوه ی زیبای ساختمان شماست. طبیعتاً مردم در بین چندین ساختمان، ساختمانی را انتخاب می کنند که از همه زیبا تر است و نمای تمیز آن جلوه ی خاصی به ساختمان می دهد. از طرفی تمیز بودن نمای ساختمان های اداری این پیام را می دهد که مدیریت یک مجموعه برای کسب و کار خود اهمیت ویژه ای قائل است.

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت گذاری برای نماشویی ساختمان بستگی به عواملی چون مساحت سطح نما، جنس نما، موقعیت مکانی ساختمان و همچنین مدت زمان شتشوی نما دارد. با توجه به این فاکتور ها، قیمت نماشویی ساختمان می تواند متفاوت باشد. کارشناسان شستشوی نما با بررسی ساختمان شما می توانند قیمت براوردی را به شما اطلاع دهند.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان هر چند وقت یکبار صورت می گیرد؟

بر اساس هدف ساخته شدن ساختمان شما، نیاز است که شستشوی نمای ساختمان در بعضی موارد  با بازه های زمانی کوتاه تر صورت بگیرد. به طور مثال اگر یک مجموعه تجاری داشته باشید، نیاز است که به فراخور پرستیژ کسب و کارتان همیشه نمایی تمیز و جلوه گر داشته باشید. چرا که اولین تصویری که مردم از کسب و کار شما می بینند، نمای ساختمان شماست.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی ارزان

نماشویی ارزان یک نوع سطحی از شستشوی نما است که فقط برای ساختمان هایی مناسب است که صاحبان آنها اهمیت زیادی برای تمیزی نمای ساختمان قائل نمی شوند یا که بر اساس ماهیت ساختمان، نیازی نمی بینند نمای ساختمان بیش از یک حد مشخص تمیز شود. اما از این گذشته نماشویی ارزان به شما کمک می کند که پول بیشتری را برای امورات جاری ذخیره کنید. برای ساختمان های تجاری، نماشویی تخصصی توصیه می شود. چرا که هرچه نمای ساختمان جلوه ی بیشتری داشته باشد. دید عمومی نسبت به صاحب کسب و کار یا برند تقویت می شود.

ازا دید عموم مردم، نماشویی فقط یک پاکسازی معمولی برای نمای ساختمان است. این یک باور کاملا اشتباه است که در ذهن مردم ایجاد شده است. زیرا نماشویی تغیر یافتن یک ساختار ناخوشایند و ایجاد یک جلوه ی تازه و دلپذیر در سطح ساختمان های بزرگ و برج های بلند است.

نماشویی ساختمان مراحل متعددی برای انجام دارد و همچنین مواد و دستگاه های پیشرفته ای در حین عملیات می توانند استفاده شوند. استفاده از مواد و دستگاه های مختلف متناسب با نظر کارشناس فنی است. همچنین میزان کثیفی و مساحت سطح نما می تواند روند نماشویی ساختمانتان را برای شما متفاوت سازد.

نماشویی ساختمان از چه مراحلی تشکیل شده است؟

نماشویی ساختمان تشکیل شده از چند مرحله اصلی است که شامل : کسب اطلاعات اولیه، بررسی کارشناسانه ، تعیین مواد شوینده مخصوص و تخمین هزینه نماشویی، انتخاب استراتژی شستشوی نما چه به وسیله ای داربست و چه به وسیله طناب ، همچنین بر اساس دسترسی به برقق در منطقه مسکونی یا اداری و نظر کارفرمای مربوطه، نوع دستگاه هایی که برای شستشو استفاده می شوند نیز مشخص می شود.

در تهران و کرج سفارش نماشویی به قدری گسترده شده است که تیم ها و شرکت های متعددی  برای خدمات رسانی به سفارشات صاحبان ساختمان به وجود آمدند. سازه لوکس نیز که یکی از حرفه ای ترین تیم هایی است که به شما خدمات شستشوی نمارا ارائه می دهد.

نماشویی ساختمان در تهران و کرج

نماشویی ساختمان در تهران و کرج

صنعتی شدن کار نماشویی از دهه 80 شکل گرفت. از آن زمان این کار به یک کار خدماتی حرفه ای مبتنی بر تخصص شناخته شد. امروزه تقاضا برای شستشوی نمای ساختمان روز به روز در حال افزایش است. زیرا که زیبایی و جلوه ی ظاهری در کسب و کار نقش مهمی در دنیای امروز دارد. در این صفحه ما تمام مسائل مربوط به نماشویی را برای شما شرح خواهیم داد تا به صورت آگاهانه نسبت به سفارش خدمات اقدام کنید.

تیم سازه لوکس با بکار گیری حرفه ای ترین امکانات و تجهیزات و همچنین به کار بردن انواع دستگاه های نماشویی ساختمان و عالی ترین مصالح شستشو و استفاده از مواد نانو برای دوام و تمیزی و تحویل کار با بالا ترین کیفیت در تهران و کرج و دیگر استان های کشور آماده خدمت رسانی به شماست.

نماشویی اصطلاحی است که برای شست شوی نمای ساختمان استفاده میشود. امروزه با توجه به آلودگی هوای شهر ای بزرگ، با توجه به دو و گرد و غباری که روی نمای ساختمان می نشیند، لزوم نماشویی را برای ساختمان ها به وجود می آورد.

تاثیر آلودگی هوا روی کثیف شدن نما

تاثیر آلودگی هوا روی کثیف شدن نما

حتی در بسیاری از ساختما های نوساز نیز کثیف بودن نما مشاهده می شود و بعد از اتمام پروژه عمرانی، نمای ساختمان شکل نازیبا به خود می گیرد. علت آن باقی ماندن سیمان روی سطح نما به دلیل سنگ کاری است. در چنین وضعیتی بهترین کار برای ساختمان، شستشوی نما ات تا ساخمان به آن زیبایی و جلوه ی خاصی که مد نظر شما بود بازگردد.

به تعویق انداختن نماشویی ساختمان حتی باعث صدمه دیدن نما می شود. این به تعویق انداختن می توان باعث ریزش سنگ های نما و پایین آمدن کیفیت نما بشود. زیرا مواردی مانند الودگی هوا ، جرم گرفتن و وجود الاینده ها باعث شکنندگی سنگ ها و در آینده باعث افزایش هزینه های ترمیم نما می شود.

انواع نماشویی و چگونگی انجام کار

به طور کلی پرکاربرد ترین دستگاه هایی که در امر نماشویی استفاده می شود دستگاه سندبلاست (واتر سندبلاست) و واترجت هستند. با توجه به وضعیت ساختمان، روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان استفاده می شود که شامل:

شستشوی نما به کمک نصب داربست

استفاده از طناب در کار نماشویی

استفاده از کمربند محافظ

شاید فکرش را هم نکنید، اما باید ذکر کنیم که نماشویی یکی از سخت ترین ار های دنیاست، زیرا علاوه بر اینکه کار از حساسیت بالایی برخوردار است، انجام این کار ملزم به داشتن تجربه و احیاط لازم است. کسانی که کار نماشویی ساختمان را انجام می دهند حتماً باید افراد متخصص و حرفه ای باشند.

در روش های مختلفی که برای شما عنوان شد، روش استفاده از طناب در نماشویی از امنیت بیشتری نسبت به سایر روش ها برخورار است. زیرا علاو بر اینکه طناب اتصالات محکمی را ایجاد می کند، در آن از کمربند ایمنی استفاده می شود و تعادل به وسیله کمربند حفظ می شود.

چه روش هایی برای نماشویی ساختمان استفاده می شود؟

به طور کلی سه روش اصلی برای نماشویی ساختمان انجام می شود که ما آنها را برای شما شرح خواهیم داد.

روش اول؛ شستشو با آب:

در مواقعی که کثیفی زیادی روی نمای ساختمان قرار ندارد، می توان از روش شستشو با آب استفاده کرد.

روش دوم؛ استفاده از اب و سیلیس:

این روش برای مواقعی است که جِرم و کثیفی های سخت و ذخیم روی نما قرار دارد.

روش سوم؛ شستشو با اسید:

کارایی این روش برای از بین بردن ماسه شسته و تمیزی گرانیت و برخی از سنگ ها است. در این روش از اسید برای شستشو استفاده می شود که اصطلاحاً به آن اسید شویی نیز گفته می شود.

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان در تهران و کرج

تعیین قیمت نماشویی ساختمان در تهران و کرج وابسته به عوامل مختلفی است. در این بخش چندین مورد را برای شما شرح می دهیم. البته باید این نکته را به شما بگوییم که تعیین دقیق قیمت نیاز مند حضور کارشناس در محل ساختمان شما است.

اولین مسئله که در تعیین قیمت موثر است مسئله ی ارتفاع ساختمان است. بدون گونه که با توجه  به ارتفاع ساختمان نیاز به داربست است یا بدون داربست هم می توان کار نماشویی ساختمان را انجام داد. این مورد بر روی قیمت نماشویی ساختمان تأثیر می گذارد.

یکی از عوامل تأثیر گذار روی قیمت شستشوی نما؛ بحث نوع سنگ هایی است که در نمای ساختمان استفاده شده اند. متناسب با نوع سنگ های استفاده در نما، قیمت نماشویی تعیین می گردد. نماشویی با حضور کارشناس در محل و بررسی ان و مواد مورد نیاز برای شست و شوی نما با توافق طرفین آغاز می شود.

برای شروع نماشویی، وجود آب و همچنین وجود برق سه فاز در نزدیکی محل ساختمان بسیار با اهمیت است.

در تعیین قیمت نماشویی ساختمان یک فکتور دیگر هم موثر است که آن میزان کثیفی و عمر سنگ نما است. این مورد هم باید در حین قیمت گذاری برایی نماشویی رعایت شود و کار شستشوی نما با موافقت کارشناس وکارفرما استارت بخورد.

سنگ نما

سنگ نما

ترمیم و محافظت از سنگ نما

یکی از مواردی که لازم است در اینا به آن تأکید کنیم؛ موضوع ترمیم سنگ نما است. تریم سنگ نما روی هزینه ی نماشویی ساختمان تأثیر زیادی دارد. در صورتی که کارفرما موافقت کند می توان سنگ هایی که در گذر زمان فرسوده شده اند و یا کیفیت خود را از دست داده اند را کاملا ترمیم کرد.

اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که نماشویی ساختمان و اجرای پروژه ی پیچ و رولپلاک نما یک امر ضروری است و با توجه به ضرورت و اهمیتی که دارند، هزینه های آنها مقرون به صرفه است. پس از عملیات نصب، علاوه بر اینکه از محکم شدن نما توسط پیچ و رولپلاک نما اطمینان حاصل می کنید و تمیزی بی نظیر نما به وسیله شست شو با مواد و دستگاه مخصوص خواهید دید، متوجه می شوید که هزینه ای که برای نماشویی پرداخت کرده اید بسیار موثر بوده است.

کدامم مناطق برای نماشویی متقاضی بیشتری دارد؟

در تهران بیشترین تقاضا برای نماشویی ساختمان مربوط به قسمت شمالی و شمال غربی تهران می شود و این موضوع به دلیل سطح اقتصادی بالا و زندگی قشر مرفه در این بخش از این استان پهناور است.

االبته این تعبیر نمی تواند کاملاً درست باشد و عوامل متعددی برای ایجاد یک بازار تقاضا نیاز است که چند مورد از آنها را شرح می دهیم. در پایان این بخش از مطلب ، متوجه خواهید شد که چرا نماشویی در شمال و غرب تهران از تقاضای بیشتری برخوردار است.

بخش اعظمی از شرکت های معتبر و رستوران های لوکس و تالارها و همچنین پاساژهای صاحب نام در شمال و غرب این کلانشهر قرار دارند. یکی از دلایل جذب مشتریان به یک ساختمان، زیباییی ظاهری فضای داخلی و خارجی ساختمان است. این موضوع برای صاحبان این مشاغل کاملاً روشن است و اهمیت زیبایی ظاهری را به خوبی می دانند.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

شستوی نما با متدهای روز دنیا ، فوائد خوبی برای نمای ساختمان دارد. در صورت کار گیری حرفه ای و صحیح از ابزار و مواد مصرفی تا چندین سال نما را از زیبایی بی نظیری بهره مند می سازد.

کارشناسان و متخصصان حوزه مربوطه معتقدند که نمای بیرونی ساختمان  به خصوص برای مناطق پر رفت و امد و بنگاه های اقتصادی از اهمیت بسیار ویژه و بالایی برخوردار است. از نظر روانشناسی دو فاکتور مهمی که باعث جذب مردم به یک محیط می شود، درخشش و تمیزی هستند. نمای زیبا و تمیز یک بازاریابی کاملا روانشناختی را ایجاد می کند، که به کمک نماشویی ساختمان این پارامتر ها برای ساختمان مهیا می شود.

از طرفی مناطق شمالی و غربی تهران دارای زیرساختی مناسب برای سکونت است که همین عامل موجب ساکن شدن بسیاری از افراد و خانواده ها به این مناطق شده است. مرد این مناطق از نظر سطح فرهنگ و اقتصاد در سطح بالایی قرار دارند و از دیدگاه جزئی تر از یک دید اطلاعاتی و اگاهی مناسب تری نسبت یه دیگر قشرها برخوردار هستند.

این عوامل سبب تمایز این مناطق با دیگر قسمت ها می شود و همین مسئله نیز میزان سفارشات مربوط به خدمات نماشویی را در این مناطق از تهران بالا برده است.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان چقدر طول می کشد؟

زمان انجام پروژه نماشویی وابسته به عوامل زیر است:

متراژ و مساحت مور نظر نما برای پروژه نماشویی

نوع و جنس سنگ هایی که در نما به کار رفته اند

نوع مواد شوینده ای که باید متناسب با نما از آنها استفاده شود.

استفاده از سندبلاست یا واترجت

استفاده از طناب و یا داربست در نماشویی

نماشویی با سندبلاست

روش نماشویی با سندبلاست برای از بین بردن انواع جرم و کثیفی استفاده می شود که به تازگی جایگزین واترجت شده است.

واتر سندبلاست درواقع اصطلاحی است که برای دستگاه پاشنده ی سیلیس و سایر ذرات ساینده همراه اب با فشار بسیار بالا به کار می رود. هدف از انجام این مدل شستشو می تواند از بین بردن یک لایه ذخیم از کثیفی و یا حتی رنگ سطح مورد نظر در نمای بیرونی ساختمان باشد.

عوامل بسیاری هستند که باعث به وجود آمدن جرم و کثیفی روی ساختمان می شوند، هرچقد از زمان ساخت ساختمان بگذرد و ساختمان قدیمی تر باشد؛ از بین بردن و برطرف کردن جرم و کثیفی روی نما به مراتب سخت تر و به لحاظ زمانی طولانی تر می شود.

وقتی با نماهای بسیار قدیمی و بسیار کثیف روبرو می شویم که جرم و کثیفی در طی سالها روی آن نقش بسته است ، دستگاه واترجت توانایی کافی برای از بین بردن این مقدار زیاد از کثیفی را ندارد.

با مقایسه دستگاه واتر سندبلاست با واترجت، ما به وضوح شاهد برتری کیفیت کارواتر سند بلاست نسبت به واتر جت هستیم. البته این نکته را باید در نظر بگیریم که کار با دستگاه واتر سند بلاست بر خلاف واتر جت نیازمند استفاده از برق سه فاز است.

همانطور که گفتیم کار با دستگاه واتر سندبلاست نیازمند برق سه فاز است. این عامل باعث می شود آبی که توسط واتر سندبلاست پاشیده می شود بسیار پر فشار تر از آب پاشیدن واتر جت است. به طوری که حتی سند بلاست می تواند جرمی که در لا به لای درز های نما است را نیز شستشو دهد.

نماهای سنتی آجری (که به نمای آجر سه سانتی نیز معروف هستند)، بیشتر از بقیه نماها می توانند آلودگی و کثیفی را به خو جذب کنند. برای از بین بردن کثیفی روی این نوع نما نیاز است که سیلیس همراه اب به روش نماشویی با سندبلاست روی سطح نما پمپاژ شود.

سیلیس نیز انواع مختلفی دارد که بر اساس جنس نما و با نظر کارشناسان و متخصصان نماشویی ساختمان، در امر شستشوی نما استفاده می شوند. استفاده از سیلیس دانه درشت برای نماهای آجری بهتر است و نتیجه ی مطلوب تری را به همراه خواهد داشت.

استفاده از سیلیس در شستشوی نما با سندبلاست به این صورت است که سیلیس در قسمت خروجی نازل به اب اضافه می شود. درواقع مخلوطی از آب و سیلیس روی سطح نمای ساختمان پمپاژ می شود.

نسبت مخلوط آب و سیلیس برای شستشوی انواع نما، باید کنترل شود. سیلیس در روش نماشویی با سندبلاست در جاهای مختلف نما که وضعیت متفاوتی دارند، با ترکیب های متفاوتی با آب مخلوط می شود.

نیاز نیست بخاطر فشار زیاد آب در روش شستشو با سندبلاست بترسید. به خاطر داشته باشید که محدودیتی در کنترل فشار آب برای سندبلاست وجود ندارد. تنها مشکلی که سندبلاست می تواند با آن مواجه شود این است که ساختمان برق سه فاز نداشته باشد.

نماشویی ساختمان با سندبلاست

نماشویی ساختمان با سندبلاست

یکی از ویژگی های قابل توجه در اجرای پروژه های نماشویی ساختمان توسط تیم کاری سازه لوکس داشن کارشناسان حرفه ای و متخصص است. در حین استفاده از دستگاه و مواد مصرفی مانند نانو ، پولیش و سیلیس، آنها تماماً می توانند به نیروی اجرایی کمک کنند در پایان کار نیز نتیجه ای که حاصل می شود فوق العاده خواهد بود.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که با آگاهی کامل و کسب اطلاعات مفید در فضای وب پاسخ هر نیاز به خصوصتان را پیدا کنید. در خصوص طراحی داخلی و طراحی نمای خارجی ساختمان های خود، بدون اینکه به دنبال قیمت های پایین و قیمت های خیلی زیاد بگردید، با تحقیق کردن در فضای وب بهترین تیم کاری را انتخاب نمایید.

خدمات تیم سازه لوکس:

ارائه خدمات نماشویی در تهران

ارائه خدمات نماشویی در کرج

نماشویی به کمک طناب

نماشویی با داربست و بدون داربست

به صرفه ترین قیمت و بهترین کیفیت

خدمات شستشوی نما با مواد نانو و سیلیس

استفاده از دستگته های پیشرفته برای نماشویی

اجرای پروژه پیچ و رولپلاک نما

نماشویی ساختمان با کادر حرفه ای و کاربلد در هر متراژی

تمیز کردن انواع و اقسام چرک و کثیفی سنگ نما به کمک مواد شوینده نانو

نماشویی انواع نما از جمله : فریم لس ، طرح دار ، نمای اجری ، کامپوزیت ، سنگ و…

شستشوی نما با استاده از سندبلاست سه فاز

استفاده از پولیش در نماشویی ساختمان

پولیش چیست و در نماشویی ساختمان چه نقشی دارد؟

پولیش یک نوع مواد شیمیایی است که مانند واکس عمل می کند. پولیش برای افزایش کیفیت کار در پایان کارِ شستشوی نما با سندبلاست استفاده می شود. نتیجه ای که استفاده از پولیش در پایان کار بر جای می گذارد بسیار چشمگیر و عالی است.

اینکه پولیش در روند نماشویی استفاده بشود یا نشود با نظر کارشناسان و همینطور کارفرما تعیین می شود. میزان کثیفی و جنس سنگ نما و همچنین هزینه نماشویی ساختمان که در ابتدا در نظر گرفته شده است، در انتخاب استفاده از این مواد الزامی است.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

کاربرد پولیش در شستشوی نما مانند یک پاک کننده و جلا دهنده است. به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد با سایش در سطح سنگ در واقع یک لایه پوشاننده شفاف کننده با ماندگاری بالا را ایجاد می کند.

نکته ی قابل توجه این است که قابلیت جذب این مواد در انواع سنگ ها وجود دارد، اما بیشترین کاربردی که این مواد دارند در شستشوی نمای اجری و تراورتن است.

از جمله کاربرد هایی که پولیش در نماشویی دارد می توان به ترمیم قسمت های آسیب دیده در نما اشاره کرد. در ترمیم نما به وسیله پولیش نیازی به مصالح نیست و فقط یک لایه سطحی از نما برداشته می شود.

برای استفاده از پولیش  ابتدا باید سطح نما به خوبی شست شو داده شود و هیچ گونه جرم و کثیفی روی آن باقی نماند. بعد از تمیز شدن کامل، این مواد استفاده می شود و بهترین نتیجه را دربر خواهد داشت.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

نماشویی با نانو

از همان ابتدا که صنعت نانو در ایران راه اندازی شد توجه به بخش های مختلف صنعتی و خدماتی برای بهره گیری از این تکنولوژی نو ظهور مورد توجه قرار گرفت. شرکت های دانش بنیان زیادی خود را اماده تولید محصولات متنوع در بخش های مختلف کردند.

تقریباً 10 سالی از استفاده نانو در کار نماشویی می گذرد. استفاده نانو آغازگر یک تحول شگرف در نمایشویی ساختمان بود و یک لایه غیر قابل نفوذ برای نما ایجاد می کند. روش ها ی جدیدی که در نماشویی ساختمان به کار رفت باعث متحیر شدن کارشناسان این حوزه گردید، بعد هها به ضوی جدانشدنی در این کار خدماتی تبدیل شد.

تیم سازه لوکس با شرکت های دانش بنیان معتبری برای تهیه نانو برای شستشوی نما همکاری می کند. تلاش عمده این است که کارفرما مجاب سود که از آن برای نمای خود استفاده کند.

این ماده از نشستن ریزگرد ها و آلاینده ها در لایه های نما جلوگیری می کند و حتی می تواند در حدود 5 سال ماندگاری د اشته باشد. بعد از گذشت این مدت زمان، نانو رفته رفته عملکرد خود را از دست می دهد. لازم است بعد از گذشت این زمان دوباره در سطح ساختمان اجرایی شود.

نانوکاری در نما باعث افزایش قیمت نماشویی ساختمان می شود. هزینه قابل توجهی را به پیش فاکتور می افزاید، که در مقابل نتیجه کار به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. اما این مسئله وجود دارد که این کار بدون شک رضایت شما را دربر دارد.

بررسی کارشناسی قبل از اجرای پروژه توسط تیم فنی از جمله کارهایی است؛ که کارفرما را مجاب به استفاده از مواد ضروری می کند. متقاعد کردن افراد به دلیل قیمت پایینی که دیگر همکاران ارائه می دهند، کار سختی است اما ما برای افزایش آگاهی شما در مورد کار همه تلاشمان را می کنیم.

بیشترین کاربرد نانو در نماشویی برای نماهای آجری است. این موضوع به دلیل ساختار اجر و قابلیت هایی است که در لایه های خاک رس وجود دارد و به راحتی سبب جذب مواد می شود.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

ماهیت نماشویی ساختمان به این گونه است که اقدامات اولیه در آن یک نیاز واجب است و طبیعتاً در نتیجه کار موثر است. کارشناسان فنی به همین دلیل قبل از شرو پروژه در محل حاضر می شوند تا متناسب با جنس نما اقداماتی که باید انجام شو را به کارفرما توضیح دهد.

تأییدیه های مختلف در کار نماشویی ساختمان از سمت مجری و کارفرما و ارتباط موثر از آغاز تا پایان پروژه لازمه موفقیت در این کار خدماتی است.

پس از اینکه محل کار برای اجرای پروژه از سمت کارشناس فنی و نوع نماشویی تعیین شد ، روند بنا بر موقعیت ساختمان و بودجه و درخواست کارفرما مشخص می شود. پس از حاضر شدن افراد فنی در محل ساختمان و انجام اقدامات اولیه، پروژه آغاز می شود.

سوال:

چرا نماشویی ساختمان مهم است؟

پاسخ:

داشتن یک نمای پاکیزه و تمیز یک مسئله ی مهم برای کسب و کار ها است. چرا که اولین چیزی که افراد بیرون ساختمانتان به آن می نگرند نمای ساختمانتان است. داشتن نمای زیبا و جلوه گر، نشانگر پرستیژ شما در کسب و کارتان است و همچنین پیامی مبنی بر مهم بودن کیفیت کارتان برای شما را به مخاطب انتقال می دهد.