نمای ساختمان هر چند وقت یکبار باید تمیز شود؟

نمای ساختمان

نمای ساختمان


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

چه زمانی نمای ساختمان را تمیز کنیم؟

شستشوی نمای ساختمان از ای جهت اهمیت زیادی دارد که نمای ساختمان تمیز اولین عاملی است که موجب برداشت اولیه عالی از ساختمان شما می شود. با این حال، یکی از بخشهایی که در بعضی از ساختمان های تجاری نادیده گرفته می شود، نما است. نما اولین برداشتی است که افراد از ساختمان شما می کنند، وضعیت نما بازتاب قابل توجهی در ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب دارد.

نمای کثیف یا رسیدگی نشده یک پرچم قرمز است که می تواند مشتریان را در جهت مخالف اهداف شما هدایت کند. بنابراین، اطمینان نماشویی ساختمان به صورت مرتب امری ضروری است. سؤال این است که چه زمانی باید نمای خود را تمیز کنید و مهمتر از همه، چند بار باید این کار را انجام دهید؟

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

تمدید شستشوی نمای شیشه ای ساختمان

عوامل مختلفی فرکانس تمیز کردن نما در ملک شما را تعیین می کند، مانند:

  • هدف ساخته شدن ساختمان
  • موقعیت مکانی
  • محوطه سازی
  • آب و هوا
  • نوع کسب و کار
  • بودجه
  • سبک ساخت
  • تصویر تجاری

 

مراکز درمانی، رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی انواع مشاغلی هستند که به خدمات مکرر نظافت نما نیاز دارند زیرا صنایع آنها ایجاب می کند که تصویری تمیز داشته باشند.

مزایای تمیزی ساختمان برای مخاطب

جدا از تمیزتر به نظر رسیدن، کسب و کار شما می تواند از تمیز کردن نمای تجاری شما به طور منظم بهره مند شود.

برای مطالعه اهمیت نماشویی ساختمان بخوانید : نماشویی و مزایای آن 

تمیزی ساختمان راندمان کاری را برایتان بالا می برد

محیط کاری که در آن هستید تأثیر قابل توجهی در بهره وری شما دارد. یک فضای کاری کثیف و بهم ریخته ممکن است حواس پرتی کارمندان را به همراه داشته و بهره وری شما را به خطر بیندازد. از طرف دیگر، در  یک محیط اداری تمیز است، کارمندان بهتر و بیشتر می توانند روی وظایف محوله به آنها تمرکز کنند.

شستشوی نمای ساختمانبه کاهش آسیب کمک می کند

نمای بتنی در دراز مدت نفوذ پذیر و ضعیف می شود ، این به این معنی است که قرار گرفتن مداوم آنها در معرض عناصر طبیعی مانند آلاینده ها و گرد و غبار می تواند بر مقاومت نما در طول زمان تأثیر بگذارد. وقتی نمای بیرونی ساختمان ضعیف شود، می تواند خسارات زیادی را متحمل شود. تمیز نگه داشتن نما می تواند به سالم ماندن آن کمک کند.

شماره شرکت نماشویی

بسیاری از شرکت های خدمات نما ممکن است وجود داشته باشد که انتخاب از بین آنها ممکن است برای شما سخت باشد. راهکاری که برای این موضوع وجود دارد این است که تحقیق کردن را شروع کنید و بین تیم های خدمات نما گزینه های مناسب را پیدا کنید.

 

شستشوی نمای ساختمان

 

همچنین می توانید با خواندن نظرات و نظراتی که می توانید در وب سایت ها و حساب های شبکه های اجتماعی آنها اطلاعات مفیدی را درباره آنها کسب کنید. تیم سازه لوکس مفتخر است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در بین رقبا به شما ارائه می دهد.

به خاطر داشته باشید هر چقدر هزینه ی بیشتری برای خدمات نما بپردازید، کیفیت کار حاصل از خدمات کیفیت بالا تری دارد.

 

اگر ساکن کرج هستید برای نماشویی از طریق این متن اقدام کنید : شستن نمای ساختمان در کرج

نماشویی یک ساختمان تجاری باید هر چند روز یک بار صورت بگیرد؟

از آنجا که یک ساختمان تجاری مورد قضاوت مشتری قرار میگیرد باید حداکثر 4 روز یا دو ماه یک بار تمیز شود. البته این نرخ برای شهرهای شلوغ و پایتخت است. در سایر شهر ها میتواند دیر به دیرتر انجام شود. ولی در کل نماشویی ساختمان تجاری بسیار مهم تر است.

به طور متوسط یک ساختمان مسکونی چند وقت یک بار باید نماشویی شود؟

برای یک ساختمان مسکونی در پایتخت یا شهرهای شلوغ به صورت متوسط هر 3 الی 6 ماه مناسب است که نماشویی شود. البته بستگی دارد به موقعیت آن و دور و نزدیک بودنش به مکان های بسیار شلوغ و اتوبان ها.

تاثیر نماشویی برای ساختمان، همانند دارو برای درد است

اینکه هر چند وقت یک بار نیاز به نماشویی ساختمان خود دارید به فاکتورهای مختلفی که در بالا ذکر کردیم متکی است. اما مهم نیست که مشاغل شما در چه سطح خاصی قرار دارد و یا چه عواملی در نمای ساختمان شما تأثیرگذار است، بهتر است به دلیل تعدد مزایایی که برای کارمندان و کلیت کسب و کار شما دارد، تمیز کردن منظم نمای خود را در اولویت قرار دهید.

با تیم سازه لوکس شما نیز می توانید علاوه بر خدمات نماشویی ساختمان، می توانید از خدمات پیچ و رولپلاک نما نیز برای محافظت و سالم نگه داشتن نمای ساختمانتان استفاده کنید تا در نهایت نمایی تمیز، سالم و درخشنده ای داشته باشید.

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.