نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

بیشتر ساختمان‌های اداری و یا تجاری فعالیت‌های بسیار مهمی انجام می‌دهند. در واقع این ساختمان‌ها جایی برای کسب سودهای مالی هستند. طبیعی است که در این ساختمان‌ها افرادی مهمی رفت و آمد داشته باشند. در نتیجه ظاهر این بناها هم باید به قدری تمیز باشد که بتواند افراد مهم را تحت تاثیر قرار بدهد.

شما حتی در زیباترین ساختمان هم دفتر کاری داشته باشید، اما نمای آن آلوده و کثیف باشد، باز هم ممکن است نتوانید مشتریان خود را به نحو احسن تحت تاثیر قرار بدهید. این موضوع برای ساختمان‌های مسکونی هم صدق می‌کند. چرا که هر چقدر یک ساختمان مسکونی نمای تمیزتری داشته باشد، به همان اندازه زیباتر و جذاب‌تر خواهد بود.

برای شست و شوی نمای ساختمان های تجاری در قزوین کلیک کنید : نماشویی در قزوین 

بهترین روش برای این کار نماشویی ساختمان است. اما اگر می‌خواهید بدانید که این فرایند چگونه انجام می‌شود، حتما ادامه این مطلب را از دست ندهید.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

نمای ساختمان که کثیف باشد، انتظاری از نمای داخل آن نمی رود!!

در واقع اولین چیزی که نگاه همه را به خودش جلب می‌کند، نمای ساختمان است. اگر نمای ساختمان آلوده و یا کثیف باشد می‌تواند تاثیرات بسیار منفی روی افراد بگذارد. تصور کنید چند واحد از یک ساختمان بسیار زیبا را برای فروش گذاشته باشید. اگر نمای ساختمان کثیف و آلوده باشد، تاثیر بسیار منفی روی مشتریانی که برای بازدید به آنجا مراجعه می‌کنند خواهد گذاشت.

در نتیجه شاید حتی با کوچک‌ترین بهانه، مشتریانتان منصرف شوند و سراغ ساختمانی بروند که نمای تمیزتری دارد. این موضوع کاملا تاثیرات روانی روی افراد دارد و به همین دلیل هم باید نظافت و پاکیزگی نمای ساختمان هم مورد توجه ویژه‌ای قرار بگیرد. خوشبختانه توسط نماشویی ساختمان می‌توان این کار را به راحتی انجام داده و نمای بسیار زیبای بنا را برای همیشه حفظ کرد.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

چه زمانی شستشوی نما ساختمان را انجام دهیم؟

اگر در شهری مثل تهران سکونت دارید که میزان آلودگی هوا در آنجا زیاد است، ممکن است زود به زود نیاز به نماشویی ساختمان داشته باشید. چرا که آلودگی، به خصوص در نماهای شیشه‌ای، زودتر نششسته و چشم‌اندازش را بسیار کثیف جلوه می‌دهد. مخصوصا اگر در فصول پاییز و زمستان بارندگی‌های زیادی رخ بدهد، می‌تواند نمای ساختمان را هم تحت تاثیر خودش قرار بدهد.

 هم چنین بخوانید : نماشویی ساختمان در تهران

به همین دلیل در چنین شرایطی ممکن است بیشتر از زمان‌های دیگر به شست و شوی نمای ساختمان نیاز پیدا کنید. اما برای این کار، افراد بسیار ماهری وجود دارند که مهارت و تجربه زیادی در شست و شوی نمای ساختمان داشته و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

نحوه نماشویی ساختمان 

روش‌های مختلفی برای شستشوی نما و نماشویی ساختمان وجود دارد. معمولا قبل از این که تیم ماهر ما، کارشان را شروع کنند، موارد متعددی را مورد بررسی قرار می‌دهند. چرا که این موارد در انتخاب روش شست و شوی نمای ساختمان تاثیر بسزایی خواهد داشت. مواردی نظیر ارتفاع ساختمان، تعداد طبقات، نوع نمای ساختمان، عرض ساختمان و… باعث می‌شود تا یک روش‌ خاصی برای نظافت آن اتخاذ گردد.

مثلا می‌توان به شست و شو توسط طناب‌های دراز و مستحکم، استفاده از داربست، بالابرهای مطمئن و… اشاره کرد. تمامی این روش‌ها پس از بررسی مواردی که در بالا ذکر کردیم، توسط تیم حرفه‌ای ما انتخاب می‌شوند. هزینه‌ی شست و شوی نمای ساختمان هم دقیقا به چنین مواردی ارتباط دارد.

 

پولیش سنگ ساختمان

در کنار نماشویی ساختمان ممکن است خدمات دیگری نظیر پولیش و یا ترمیم سنگ نما هم انجام شود. البته این موضوع هم می‌تواند به پیشنهاد مشتریان و هم تیم ما انجام بگیرد که هزینه‌های مجزا دارند. چرا که این موارد به صورت مجزا انجام شده و زمان و انرژی بیشتری را برای اتمام نیاز دارند. اما به طور کلی اگر موارد دیگری علاوه بر شست و شوی نمای ساختمان نیاز باشد، تیم حرفه‌ای ما قادر به انجام آن‌ها هستند.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ترمیم سنگ ساختمان بخوانید : کاربرد پیچ و رولپلاک نما 

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.