شستشوی نما

شستشوی نما


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

شستن نمای ساختمان یکی از اقدامات مهمی است که هر ساختمانی در تهران اعم از تجاری و یا مسکونی بهتر است آن را انجام دهد. اصولاً نما مهم ترین بخش خارجی یک ساختمان است. ساختمان های زیادی در شهر تهران وجود دارد که به علت شلوغی و آلودگی همیشگی هوای تهران، در معرض کثیف شدن قرار می‌گیرند. زیبایی یک اصل مهم در هر کسب‌و‌کاری است. تصور کنید شما برای خرید یک محصولی در مقابل دو ساختمان تجاری که رقیب یکدیگرند قرار گرفته اید، یکی از این ساختمان ها نمای جِرم‌گرفته و کثیف و بی‌روح دارد و دیگری نمای زیبا و تمیز و سرزنده؛ شما کدام را انتخاب می‌کنید؟

جواب کاملاً مشخص است! هر شخصی در چنین موقعیتی به سراغ ساختمانی می‌رود که نمای زیباتر و جلوه‌گر تری دارد. جدا از اینکه در کنار رقبای‌تان چطور به نظر می‌آیید، داشتن نمای ساختمان زیبا و پاکیزه بیانگر موارد مهم دیگری نیز هست. به طور مثال زیبایی نمای ساختمان در مخاطبینتان باعث ایجاد حس اعتماد و آرامش نسبت به شما می‌شود. علاوه بر آن، داشتن ساختمانی زیبا نشانگر نحوه‌ی خوبِ مدیریت شماست.‌‌

 

نماشویی ساختمان در تهران

نماشویی ساختمان در تهران

خدمات نماشویی شامل چه مواردی است؟

به مجموعه اقداماتی که برای پاکیزه نگه داشتن نمای بیرونی ساختمان انجام می‌شود، نماشویی ساختمان گفته می‌شود.  در واقع این موضوع روشن است که اگر ما بخواهیم نتیجه خدماتی که به ما ارائه می‌شود از کیفیت مطلوبی رخوردار باشد، بهتر است کار را به یک تیم حرفه ای نماشویی ساختمان بسپاریم. با توجه به ساختمان های مختلف و متعدد در تهران، کار نماشویی ساختمان در تهران به حدی مهم و ظریف است که باید در خصوص شستشوی انواع نمای ساختمان، از متخصصین نماشویی ساختمان کمک گرفت. تیم سازه لوکس مفتخر است که پروژه های موفق زیادی در رزومه ی خود دارد و شما می‌توانید با خیال راحت کار نماشویی ساختمان‌تان را به ما بسپارید.

 

برای شست و شوی نمای تجاری کلیک کنید :  نماشویی ساختمان تجاری و تاثیر آن در خرید و فروش

نماشویی ساختمان در تهران

نماشویی ساختمان در تهران

هزینه قیمت نماشویی ساختمان در تهران

قیمت گذاری برای نماشویی ساختمان به عوامل مختلفی چون مساحت سطح نما، جنس نما، موقعیت مکانی ساختمان و نوع نماشویی بستگی دارد. با توجه به این عوامل، قیمت نماشویی ساختمان متغیر است. برای اینکه حدود قیمت مشخصی برای نماشویی ساختمان‌تان در دست داشته باشید، حتماً روی کارشناسان ما حساب کنید.

نماشویی ارزان مانند لباس ارزان بی کیفیت است!

نماشویی ارزان نوعی سطحی از نماشویی است و فقط مناسب ساختمان هایی است که مدیران ساختمان اهمیت چندانی به تمیزی نمای ساختمان‌شان نمی‌دهند. البته این قضیه فقط به سوء مدیریت یک ساختمان بر نمی‌گردد، ماهیت بعضی از ساختمان ها به طوری است که نیازی ندارند در بازه های زمانی کوتاه به فکر شستشوی نمای ساختمان‌شان باشند. از اینها گذشته، نماشویی ساختمان باعث می‌شود شما بتوانید پول بیشتری را برای امور جاری ذخیر کنید.

دیدگاهی که بین عموم مردم وجود دارد این است که نماشویی فقط یک پاکسازی معمولی است که روی نما انجام می‌شود. این یک باور غلط است که در بین مردم در جریان است، زیرا نماشویی تغیر یافتن یک ساختار ناخوشایند و ایجاد یک جلوه ی تازه و دلپذیر در سطح ساختمان های بزرگ و برج های بلند است.

هم چنین بخوانید : اهمیت نماشویی در ساختمان 

نماشویی ساختمان در تهرانبرای پاکیزگی نمای ساختمان خود ارزش قائل شوید

خود را در جای شخصی بگذارید که برای اولین بار می‌خواهد وارد ساختمان شما شود و این شخص نمایی که از ساختمان شما می‌بیند یک نمای کثیف و رنگ و رو رفته است. این صحنه چه تأثیری روی ذهن آن فرد می‌گذارد؟

طبیعتاً انرژی آن فرد به طرز قابل توجهی گرفته می‌شود و حسی که از ورود به ساختمان شما در ذهن آن شخص شکل می‌گیرد در ناخودآگاه شخص ماندگار می‌شود و باعث می‌شود که رقبت آن شخص برای بازگشت دوباره به ساختمان شما از بین برود.

اگرچه کثیف بودن یا نبودن نما در وهله اول برای شما کم اهمیت به‌نظر برسد، اما تأثیر قابل توجهی در نرخ جذب و یا دفع مشتری برای مجموعه شما دارد.

پاکیزگی نمای ساختمان زمانی به چشم می آید که سنگ های نما سالم باشد به همین علت بهتر است این مقاله را بخوانید :

اهمیت پیچ و رولپلاک نما 

شستن نمای ساختمان در تهران چگونه انجام میشود و چقدر طول میکشد؟

در ابتدای امر یک کارشناس از تیم سازه لوکس برای دیدن نمای ساختمان شما اعزام میشود. بغد از دیدن و تعیین نرخ دست به کار میشود. معمولا این کارشناس به همراه تیم می آید یا اینکه به فاصله کمی بعد از قرار کار تیم سر میرسد. نهایتا ظرف دو یا سه ساعت کار جمع میشود.

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.