بهترین روش برای جذاب‌تر شدن ظاهر بنا

بهترین روش برای جذاب‌تر شدن ظاهر بنا


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

ساده ترین راه برای زیباسازی نما

حتما شما به صورت تجربی با اثرات نماشویی ساختمان بر روی جذابیت ساختمان آشنا هستید. برای همین است که الان مشغول به خواندن این مقاله اید. گاهی اوقات حتی زیباترین ساختمان‌ها هم می‌توانند به مرور زمان ظاهرشان تغییر پیدا کند. آلودگی هوا، بارش باران و برف و… همگی می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند. از طرفی تمیز کردن نمای ساختمان، مانند شستن ماشین نیست که هر کسی خودش بتواند این کار را انجام بدهد. بلکه چنین کاری نیاز به استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات و نیروی کاملا ماهر و وارد دارد.

کسانی که به هیچ عنوان ترس از ارتفاع نداشته و می‌دانند که چگونه باید کار نماشویی ساختمان را به نحو احسن انجام بدهند. به همین دلیل این شست و شوی نمای ساختمان یکی از بهترین روش‌ها برای جذاب‌تر کردن ظاهر آن است. چرا که پس از مدتی نیاز است تا این کار انجام شود. اما اگر می‌خواهید بدانید که فرایند شست و شوی نمای ساختمان دقیقا چگونه است و به چه شکل انجام می‌شود، حتما تا آخر این مقاله همراه ما باشید. ضمنأ میتوانید برای گرفتن قیمت نماشویی با طناب با ما تماس بگیرید.

 

اهمیت نماشویی ساختمان

نمای ساختمان تاثیرگذارترین مورد، از لحاظ بصری است. یعنی شما حتی زیباترین دکوراسیون داخلی را در دفتر کاری و یا منزل مسکونی‌تان داشته باشید، اما نمای ساختمانتان کثیف و آلوده باشد، باز هم قادر نخواهید بود نظر دیگران را جلب کنید. برای مثال اگر قرار است یک مهمان خاص و یا مشتری را به ساختمانتان دعوت کنید، آن‌ها اولین چیزی که از ساختمانتان خواهند دید، نمای آن است.

پس اهمیت قائل شدن به نظافت و تمیزی نمای ساختمان هم مانند داخل آن، بسیار مهم است. چرا که از این طریق می‌توانید افرادی که به ساختمانتان مراجعه می‌کنند را تحت تاثیر قرار بدهید. از طرفی دیگر، تمیز بودن ساختمان‌ها در یک منطقه بسیار زیبا، جلوه‌ی آنجا را چشم‌نوازتر می‌کند.

هم چنین بخوانید : کاربرد پیچ و رولپلاک ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

تمیز کردن نمای ساختمان اختصاصی نیست!

ممکن است فکر کنید نماشویی ساختمان فقط مختص ساختمان‌های شیشه‌ایست. اما این در حالیست که می‌توان برای ساختمان‌هایی که نماهای سنگی و آجری دارند هم از این خدمات بهره‌مند شد. در واقع هیچ محدودیتی برای شست و شوی نمای ساختمانی وجود ندارد. چرا که نمای ساختمانتان از هر نوع متریالی تشکیل شده باشد، به روش مناسب خودش می‌توان آن را شست و شو داد.

 

مثلا ممکن است برای برخی ساختمان‌هایی که نمای سنگی دارند از مواد شوینده‌ی قوی‌تری برای زدودن جرم‌ها استفاده کرد. گاهی اوقات از مواد اسیدی، برای شست و شوی چنین بناهایی استفاده می‌گردد که تشخیص این موضوع بر عهده تیم حرفه‌ای سازه لوکس خواهد بود.

 

هم چنین بخوانید : اهمیت نماشویی ساختمان اداری

نماشویی ساختمان در قزوین

نماشویی ساختمان در قزوین

نحوه شستشوی نمای ساختمان

قبل از این که تیم ما وارد عمل شوند، موارد متعددی را به طور دقیق بررسی می‌کنند. برای مثال تعداد طبقات ساختمان، نوع نمای آن، ابعاد عرضی ساختمان، استفاده از ابزارهای مناسب و… همگی روش‌های شست و شوی نما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. برای مثال ممکن است، برای برخی ساختمان‌های کم ارتفاع از داربست استفاده شود.

چرا که کار را برای شست و شو بسیار آسان‌تر می‌کند. برای ساختمان‌هایی که مرتفع هستند، به هیچ عنوان نمی‌توان از داربست استفاده کرد. به همین دلیل، بهترین روش، استفاده از طناب‌های محکم و کمربندهای ایمنی برای شست و شوی نمای ساختمان است. به طور کلی روش‌های متعددی برای نماشویی ساختمان وجود دارند که متخصصان ما بسته به شرایط ساختمانتان از آن‌ها استفاده خواهند کرد.

سازه لوکس در تمام شهر ها تیم نماشویی خود را می فرستد. اگر ساکن شهر قزوین هستید کلیک کنید : نماشویی در قزوین

 

موارد موثر در قیمت نماشویی ساختمان

مواردی که در بالا ذکر کردیم، یعنی شرایط بنا و نمای آن، در قیمت نماشویی ساختمان هم تاثیر خواهد داشت. چرا که میزان استفاده از مواد شوینده، نوع مواد شوینده، استفاده از دستگاه‌های خاص برای شست و شوی نما و… دقیقا به این جزئیات مرتبط می‌گردند و قیمت نهایی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. برای این که بخواهید به طور دقیق از قیمت‌ شست و شوی نمای ساختمانتان اطلاع حاصل کنید، بهترین کار این است که با ما تماس گرفته و از این طریق مطلع شوید.

چرا باید نماشویی ساختمان را جدی گرفت؟

نمای ساختمان تاثیرگذارترین مورد، از لحاظ بصری است. یعنی شما حتی زیباترین دکوراسیون داخلی را در دفتر کاری و یا منزل مسکونی‌تان داشته باشید، اما نمای ساختمانتان کثیف و آلوده باشد، باز هم قادر نخواهید بود نظر دیگران را جلب کنید. برای مثال اگر قرار است یک مهمان خاص و یا مشتری را به ساختمانتان دعوت کنید، آن‌ها اولین چیزی که از ساختمانتان خواهند دید، نمای آن است. پس اهمیت قائل شدن به نظافت و تمیزی نمای ساختمان هم مانند داخل آن، بسیار مهم است. چرا که از این طریق می‌توانید افرادی که به ساختمانتان مراجعه می‌کنند را تحت تاثیر قرار بدهید. از طرفی دیگر، تمیز بودن ساختمان‌ها در یک منطقه بسیار زیبا، جلوه‌ی آنجا را چشم‌نوازتر می‌کند.

آیا می‌توان برای همه نماها از نماشویی ساختمان استفاده کرد؟

ممکن است فکر کنید نماشویی ساختمان فقط مختص ساختمان‌های شیشه‌ایست. اما این در حالیست که می‌توان برای ساختمان‌هایی که نماهای سنگی و آجری دارند هم از این خدمات بهره‌مند شد. در واقع هیچ محدودیتی برای شست و شوی نمای ساختمانی وجود ندارد. چرا که نمای ساختمانتان از هر نوع تمریالی تشکیل شده باشد، به روش مناسب خودش می‌توان آن را شست و شو داد.

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.