اهمیت پیچ و رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما در قزوین

پیچ رولپلاک نما در قزوین


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

اهمیت پیچ و رولپلاک نما ساختمان

از آنجایی که امروزه نمای اکثر ساختمان‌ها از سنگ است، رعایت کردن مسائل ایمنی آن هم ضرورت زیادی دارد. چرا که متاسفانه در موارد زیادی ریزش نمای سنگی ساختمان‌ها به وفور گزارش شده است. این موضوع حساسیت استفاده از نماهای سنگی و نصب درستشان را برای ساختمان‌سازها بیشتر کرد است.

چرا که باید موارد ایمنی در آن‌ها بیشتر از نماهای آجری و… که وزن سبک‌تری دارند، رعایت شود. خوشبختانه علم همیشه به ما کمک کرده تا بتوانیم توسط پیدا کردن علت و معلول، راهکار مناسبی هم برای مشکلاتمان پیدا کنیم.

گروه سازه لوکس در این مقاله قصد دارد راجع به کاربرد و ضرورت استفاده از پیچ و رولپلاک نما در نماهای سنگی ساختمان‌ها صحبت کند چرا که بیشتر شدن اطلاعاتمان در این باره، خالی از لطف نیست. پس اگر شما هم می‌خواهید در این باره بیشتر بدانید، حتما ادامه مطلب را مطالعه کنید.

سنگ نمای ساختمان شما هم ریزش کرده است؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نمای سنگی ساختمانتان دچار ریزش شده باشد. معمولا این اتفاق با یک صدای بسیار مهیب و ترسناک رخ می‌دهد. در اکثر موارد اتفاق‌هایی که در راستای ریزش نمای سنگی ساختمان‌ها می‌افتد به قدر ناگوار و زیان‌آور بوده که فراتر از یک صدای مهیب و ترسناک می‌شود.

چرا که ممکن است حتی جان افراد را هم به راحتی بگیرد. به خاطر این که هرگز نمی‌توان زمان ریزش و یا محل دقیق آن را پیش‌بینی کرد. اما می‌تواند جلوی این اتفاق را با یک راهکار بسیار ساده گرفت. اگر شما هم دنبال یک راهکار مناسب برای ریزش نمای سنگی ساختمانتان می‌گردید ما به شما پیچ و رولپلاک نما را پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه به مزایای استفاده از آن هم خواهیم پرداخت.

پیچ و رولپلاک نما در قزوین

پیچ و رولپلاک نما در قزوین

چاره‌ی کار = پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

این مسئله بسیار ساده است! اگر ساختمانتان دچار ریزش نمای سنگی شده است، بدین معناست که مصالح و یا بهتر است بگوییم ملاتی که در چسباندن نمای ساختمان استفاده شده یا بی‌کیفیت بوده و یا قدرت کافی را برای نگه داشتن سنگ‌ها نداشته است. در چنین شرایطی چاره‌ی کار استفاده از پیچ و رولپلاک نما برای مقاوم‌سازی آن است.

از آنجایی که این پیچ به صورت افقی وارد سنگ شده و آن را به نمای ساختمان می‌چسباند، دیگر محال است که نمای ساختمان تحت شرایطی نظیر فرسایش در اثر باران، برف، سرما، گرما، لرزش و… شل شده و دچار ریزش شود. به همین دلیل بهترین راهکار مقاوم سازی نمای سنگی ساختمان‌ها، به شمار می‌آید.

هم چنین بخوانید : اهمیت بستن درز انقطاع ساختمان 

مزایای استفاده از پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما از جنس گالوانیزه ساخته شده است و بسیار مقاوم است. همانطور که می‌دانید گالوانیزه در برابر خوردگی، زنگ زدگی، رطوبت، ضربه و… بسیار مقاوم است. از آنجایی که این پیچ‌ها در فضای باز نصب می‌گردند، بسیار مهم است تا از بهترین نوعشان استفاده گردد.

چرا که هدف ما، مقاوم‌سازی نمای ساختمان در درازمدت است. به خاطر این که هیچ نمای ساختمانی در همان ابتدا دچار ریزش نمی‌شود و معمولا در درازمدت این اتفاق می‌افتد. در نتیجه استفاده از این پیچ‌های مستحکم، در مقاوم‌سازی نمای سنگی ساختمان نقش بسیار مهم و اساسی را ایفا می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جنس پیچ و رولپلاک نما، بخوانید : جنس پیچ و رولپلاک نما 

پیچ و رولپلاک نما در قزوین
مجری پیچ و رولپلاک نما

تنوع پیچ و رولپلاک نما زیاد بوده و فقط یک نوع خاصی ندارد. به همین دلیل بسیار مهم است که در چه نمایی از چه نوع پیچی استفاده می‌شود. در چنین شرایطی که کار بسیار حساس است، باید یک تیم حرفه‌ای، کاربلد و مجرب انتخاب درست پیچ‌ها را انجام بدهند. چرا که با نصب اشتباه پیچ‌ها باز هم هیچ تضمینی برای نگه داشتن درازمدت نمای سنگی وجود نخواهد داشت. عوامی نظیر ابعاد سنگ، قطر آن، نوع سنگ و حتی رگه‌هایی که دارند، می‌تواند در انتخاب نوع پیچ‌ها کاملا تاثیرگذار باشند.

حال به نظرتان آیا این عمل برای نمای تجاری هم لازم است ؟

برای پاسخ این سوال بخوانید : نمای ساختمان تجاری و محافظت از آن 

آیا نمای ساختمان شما هم دچار ریزش شده است؟

هرگز نمی‌توان زمان ریزش و یا محل دقیق آن را پیش‌بینی کرد. اما می‌تواند جلوی این اتفاق را با یک راهکار بسیار ساده گرفت. اگر شما هم دنبال یک راهکار مناسب برای ریزش نمای سنگی ساختمانتان می‌گردید ما به شما پیچ رولپلاک نما را پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه به مزایای استفاده از آن هم خواهیم پرداخت.

چاره‌ی کار چیست؟

این مسئله بسیار ساده است! اگر ساختمانتان دچار ریزش نمای سنگی شده است، بدین معناست که مصالح و یا بهتر است بگوییم ملاتی که در چسباندن نمای ساختمان استفاده شده یا بی‌کیفیت بوده و یا قدرت کافی را برای نگه داشتن سنگ‌ها نداشته است. در چنین شرایطی چاره‌ی کار استفاده از پیچ رولپلاک نما برای مقاوم‌سازی آن است.

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.