اهمیت نماشویی ساختمان

اهمیت نماشویی ساختمان

اهمیت نماشویی ساختمان


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

اهمیت نماشویی ساختمان به خاطر این است که امروزه در کشورهای صنعتی و پیشرفته آسمان‌خراش‌ها و مراکز تجاری زیادی بنا شده است. با آلودگی هوا و بارش برف و باران این ساختمان‌ها سریعا کثیف شده و ظاهری بسیار زشت پیدا می‌کنند. شهری را تصور کنید که پر از ساختمان‌های آلوده و کثیف باشد، در چنین شرایطی چشم‌انداز آن شهر می‌تواند بسیار تحت تاثیر قرار بگیرد. اما خوشبختانه با استفاده از نماشویی ساختمان می‌تواند به راحتی نمای هر بنایی را به روز اول خود بازگرداند. برای گرفتن قیمت نماشویی ساختمان به صفحه آن بروید.

این خدمات در کشور خودمان هم وجود دارد و تنها مختص کشورهای دیگر نیست. جالب است بدانید که امروزه، شست و شوی نمای ساختمان‌ها خواهان بسیار زیادی پیدا کرده است. اما اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانی از شر آلودگی نمای ساختمانتان خلاص شوید، حتما ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

 

چرا نماشویی ساختمان مهم است؟

اولین تاثیری که یک ساختمان از لحاظ بصری روی دیدگاه انسان‌ها می‌گذارد، نمای آن است. این یک واقعیتی است که به هیچ وجه نمی‌توان آن را انکار کرد. تصور کنید شما در یکی از واحدهای ساختمانی چند طبقه سکونت دارید. پس از مدتی تصمیم می‌گیرید یک مهمانی کوچک تدارک دیده و عزیزانتان را که اولین بار است به خانه‌تان می‌آیند را پاگشا کنید! چیزی که آن‌ها در اولین نگاه از محل سکونت شما خواهند دید، نمای ساختمانتان است.

اگر این نما تمیز، پاکیزه و جذاب باشد، آن‌ها تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. اما برعکس اگر نمای ساختمانتان کثیف باشد، می‌تواند به همان اندازه تاثیرات منفی روی دیدگاهشان بگذارد. به همین دلیل است که نماشویی ساختمان امروزه، نقش بسیار مهمی در جلوه‌ی بناهای مسکونی، تجاری، تفریحی و… پیدا کرده است.

در مورد اهمیت نماشویی ساختمان بخوانید : زیبایی نما با نماشویی

اهمیت نماشویی ساختمانشستشوی نما ساختمان را چند وقت یک بار انجام دهیم؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که دقیقا چه مدت زمانی برای نماشویی ساختمان لازم است؟ این موضوع بستگی به شرایط کاملا متفاوتی دارد. شهری را تصور کنید که بارندگی کمتری در آن رخ می‌دهد و برعکس شهرهای شمال کشورمان هم دائما شاهد نزول رحمت الهی هستند.

از طرفی دیگر برخی شهرها مانند تهران و… بسیار آلوده هستند. این آلودگی و بارش‌های فصلی می‌تواند روی نمای ساختمان شماتاثیرات بسیار منفی گذاشته و باعث کثیف شدن آنها شود. اما خودتان می‌توانید این موضوع را بسته به آب و هوای شهری که در آن زندگی می‌کنید تخمین بزنید. پس از آن می‌توانید برای شست و شوی نمای ساختمان شما اقدام کرده و این کار را به تیم حرفه‌ای سازه لوکس بسپارید.

 

علاوه بر نماشویی ساختمان بستن درز های نما هم از اهمیت زیادی برخوردار است.

به همین علت پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید : پوشاندن درز انقطاع ساختمان

 

 

اهمیت نماشویی ساختمان

اهمیت نماشویی ساختمان

نحوه شستشوی نمای ساختمان چگونه است؟

روش‌های مختلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارند. برای مثال می‌توان شست و شوی ساختمان به وسیله‌ی طناب، داربست، دستگاه‌های بالابر و… اشاره کرد. شست و شوی نمای ساختمان هم می‌تواند توسط روش‌های مختلفی انجام شود. برای مثال می‌توان از دستگاه‌های واتر جت و سندبلاست برای نماهای سنگی استفاده کرد.

نماهای شیشه‌ای هم توسط آب و مواد شوینده دیگر به راحتی تمیز شده و به حالت قبلی‌شان باز می‌گردند. جالب است بدانید برای برخی از نماهایی که جرم‌های بسیار سختی بسته‌اند، حتی از محلول‌های مخصوص اسیدی با دقت بسیار بالایی استفاده می‌گردد. تشخیص این که دقیقا از چه روش‌های برای شست و شوی ساختمان شما باید انجام شود، بر عهده‌ی تیم حرفه‌ای سازه لوکس خواهد بود. پس می‌تواند خیالتان از این بابت کاملا راحت باشد.

هم چنین مطالعه این مطلب را از دست ندهید : اهمیت نماشویی ساختمان تجاری

قیمت نماشویی ساختمان چقدر است؟

تمام شرایطی که در بالا توضیح دادیم و همچنین تعداد طبقات ساختمان، ابعاد ساختمان، نوع نمای آن، میزان مواد شوینده مورد نیاز و… در تعیین قیمت نماشویی ساختمان تاثیرات بسزایی دارد. به همین دلیل ما این جزئیات را به طور دقیق حساب کرده و بسته به ساختمانتان قیمت مناسب بنایی که قرار است شسته شود را به شما اعلام خواهیم کرد. چرا که در قیمت نهایی و تمام شده تمام مواردی که در بالا ذکر کردیم در نظر گرفته می‌شوند.

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.