راه های حفظ و نگهداری نمای ساختمان

اهمیت حفظ و نگهداری نمای ساختمان

اهمیت حفظ و نگهداری نمای ساختمان


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

اگر میخواهید نکاتی در مورد حفظ و نگهداری نمای ساختمان بیشتر بدانید، مطلبِ مفیدی را برای خواندن پیدا کرده اید. ساختمان شما نماینده ی فیزیکی شرکت شما است. با گذشت سالها نقش ساختمان ها در نشان دادن پرستیژ و کلاس کاری کسب و کار شما بیشتر و بیشتر می شود.  با این حال، اگر ساختمان شما نمای ضعیف و تخریب شده و یا کثیفی داشته باشد، به طور نا خودآگاه چیزهای زیادی در مورد نحوه مدیریت شرکتتان به مراجعه کنندگان می گویید. یکی از مهمترین انواع کارهایی که بهتر است برای نگهداری نمای ساختمان بکنید، نصب پیچ و رولپلاک نما است.

به عنوان یک مالک یا مدیر ساختمان، شما مسئول تدوین برنامه های نگهداری از ساختمان خود هستید تا ساختمان شما از هر نظر دارای شرایط بهینه ای باشد. این بدان معنی است که  شما باید برای عناصر داخلی دارایی و همچنین عناصر خارجی ساختمانتان اهمیت ویژه ای قائل شوید. نگه داری و رسیدگی نکردن به ساختمانتان نه تنها برای افراد داخل ساختمان بلکه برای افراد خارج ساختمان نیز زننده و غیر جذاب است. پس بهتر است مراقب ساختمان خود به خصوص نمای ساختمان خود باشید و برای جلوگیری از تخریب نما از پیچ و رولپلاک نما استفاده کنید.

اگر با دیدن نمای ساختمان خود متوجه کدر شدن و کثیف شدن نما شدید، وقت آن است که از متخصصان شستشوی نمای ساختمان برای تمیز کردن نمای ساختمان خود کمک بگیرید.

عملیات حفظ و نگهداری نمای ساختمان

عملیات حفظ و نگهداری نمای ساختمان

با این روش به راحتی از نمای ساختمان نگهداری کن!

یکی از دشواری های مدیریت ساختمان گاهی اوقات این است که شما نمی توانید کل زیرساخت ها را خودتان بررسی کنید. به همین دلیل استخدام متخصصین نظافت ساختمان که خدمات تعمیر و نگهداری را نیز ارائه می دهند ضروری است. تیم آنها تکنیک ها و تجهیزات مناسب را برای بررسی دقیق نمای ساختمان شما و توصیه های مرتبط با تعمیر و نگهداری ساختمان را به شما ارائه می دهند.

 

اغلب اوقات ممکن است که شما به چیزی بیش از شستشوی نما برای نمای ساختمان احتیاج داشته باشید.

هم چنین موردی دیگری که بسیار ضروری است، پوشاندن درز انقطاع ساختمان می باشد.

به همین علت بهتر است بخوانید  : اهمیت بستن ذرز انقطاع 

تعویق در حفظ و نگهداری نمای ساختمان

تعویق در حفظ و نگهداری نمای ساختمان

زمان ایده آل سرویس ساختمان چه موقع است؟

در حالت ایده آل، بسته به موقعیت مکانی خود بهتر است هر 1 الی 3 سال اقدامات مراقبتی را نسبت یه نمای ساختمان در پیش بگیرید. در شهر هایی که آلودگی هوا بیشتر است، شما باید در بازه های زمانی کوتاه تر این اقدامات را انجام دهید.

 

هنگامی که شما نماشویی ساختمان را به تعویق می اندازید، لکه ها و آلودگی ها جمع می شوند و ترکیبات دیگری ایجاد می کنند که تمیز کردن آنها دشوارتر است. وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است نرخ خدمات نگهداری افزایش یابد زیرا برای انجام این کار به کار و تجهیزات بیشتری احتیاج است.

مالکان ساختمان این قسمت را بخوانند..

شما به عنوان یک مدیر یا مالک مسئول ساختمان، باید این اطلاعات لازم را در مورد اینکه چرا نمای ساختمان شما به نماشویی ساختمان و محکم کاری و تعمیر احتیاج دارد، بدانیدهنگامی که شما با یک شرکت متخصص در خصوص حفظ و مراقبت از نما همکاری می کنید، کار با تعمیر و نگهداری نما کار سختی نخواهد بود و ساختمان شما همیشه براق و نو به نظر می رسد.

آیا به دنبال شرکتی هستید که در زمینه بهینه سازی و نماشویی ساختمان متخصص باشد؟ سازه لوکس متخصص انواع عملیات شستشوی نما و همچنین نصب پیچ و رولپلاک نما است تا ساختمان شما یک نمای سالم و تخریب نا پذیر داشته باشد.

هم چنین بخوانید : پوشاندن درز انقطاع ساختمان

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.