اهمیت شستشوی نما

اهمیت شستشوی نما


تیم سازه لوکس متشکل از متخصصین در زمینه تعمیر و نگهداری نما اعم از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نورپردازی نما، نماشویی ساختمان، نصب توری مرغی، آب بندی نما و پوشاندن درز انقطاع ساختمان شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند:

مشتری ها با چشم هایشان قضاوت می کنند!

چه صاحب یک واحد فروشگاهی باشید ، چه ساختمان اداری و چه انبار، احتمالاً اهمیت حفظ نظافت در داخل محل کار خود را به خوبی می دانید – اما آیا در مورد نظافت نمای بیرونی ساختمانتان فکری کرده اید؟ نمای ساختمان اولین چیزی است که مشتریان و مراجعه کنندگان شما به هنگام ورود آن را می بینند. بخاطر همین بسیار مهم است که به نظافت نمای بیرونی ساختمان خود اهمیت قائل شوید. چرا که اولین تصویر، ماندگار ترین تصویر است و اهمیت حفظ زیبایی نما می تواند بسیار مهم و ضروری باشد.

برای اینکه در مورد نظافت نمای ساختمان و جلوی مغازه ها و اینکه چرا این یک قسمت اساسی در حفظ ظاهر کسب و کار شما است بیشتر بدانید، به مطالعه این مطلب ادامه دهید.

شستشوی نما ساختمان در چه مواردی خلاصه می شود؟

به طور خلاصه، نماشویی ساختمان فرآیندی است که باید اطمینان حاصل شود که نمای بیرونی ساختمان از هرگونه کثیفی و آلودگی، لکه و آلاینده پاک شده است. نمای ساختمان معمولاً در قسمت جلوی ساختمان که درب ورودی در آن قسمت است قرار دارد.

مشهورترین مصالحی که برای نمای ساختمان (که اغلب آن نما ها را در ساختمان ها دیده اید) مورد استفاده قرار می گیرد مصالحی چون شیشه، سنگ و چوب هستند. اگرچه برخی از نما ها ممکن است ساخته شده از فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم باشند.

اهمیت شستشوی نما

اهمیت نماشویی ساختمان

عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود نمای ساختمان کثیف شود. به عنوان مثال، شرایط آب و هوایی و همچنین آلاینده های موجود در هوا باعث کثیفی نما می شوند. این عوامل می توانند باعث کم رنگ شدن رنگ های نما شود و در نمای کلی ساختمان تأثیر بگذارد.

نحوه تمیز کردن نما به مصالح و موادی که نما از آن ساخته شده بستگی دارد. تجهیزات و محلولهای استفاده شده مخصوص انواع موادی خواهد بود که نما از آن ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ خسارتی در طی فرآیند تمیز کردن به نما وارد نمی شود. موقعیت مکانی ساختمان نیز ممکن است نحوه تمیز کردن نما را بررای تیم اجرایی تعیین کند.

 

هم چنین بخوانید : اثرات نشستن نمای ساختمان 

اهمیت شستشوی نما

اهمیت نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان تجاری ضروری است.

از آنجا که یک ساختمان تجاری مورد قضاوت مشتری قرار میگیرد باید حداکثر 4 روز یا دو ماه یک بار تمیز شود. البته این نرخ برای شهرهای شلوغ و پایتخت است. در سایر شهر ها میتواند دیر به دیرتر انجام شود. ولی در کل نماشویی ساختمان تجاری بسیار مهم تر است.

برای اطلاع از اینکه چند وقت یک بار نماشویی ساختمان تجاری را انجام دهید بخوانید: تمدید نماشویی ساختمان 

برای نمای ساختمان مسکونی همانند نمای داخلی ارزش قائل شوید!

برای یک ساختمان مسکونی در پایتخت یا شهرهای شلوغ به صورت متوسط هر 3 الی 6 ماه مناسب است که نماشویی شود. البته بستگی دارد به موقعیت آن و دور و نزدیک بودنش به مکان های بسیار شلوغ و اتوبان ها.

چرا باید خدمات شستشوی نما را انجام دهیم؟

به بیان ساده، یک ساختمان تمیز و جذاب از نظر زیبایی بسیار خوشایندتر از یک ساختمان کثیف و رنگ و رو رفته است. نمی توان انکار کرد که نمای ساختمان با ظاهری پاکیزه، وجهه ی مشتری مدار تری را به کسب و کار شما می دهد. بنابراین، اگر می خواهید رهگذران و کسانی که احتمال دارد وارد مجموعه ی شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید، بهتر است از اینکه نمای ساختمان شما جلوه ی خوبی برای مردم دارد اطمینان حاصل کنید.

تمیز نگه داشتن نمای ساختمان شما نیز وقتی یک ملک را اجاره کردید نیز مهم است. ممکن است یکی از بند های قرارداد اجاره شما این باشد که که باید نمای بیرونی ساختمان به شکلی که هست تمیز و زیبا نگه دارید، بنابراین اینکه نمای ساختمان را همیشه تمیز نگه دارید یک امر ضروری است.

خواندن این مطلب را هم از دست ندهید : قیمت خدمات پیچ و رولپلاک نما 

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای گرفتن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان روی عنوان آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اعزام کارشناس برای دیدن پروژه های نمای ساختمان خود با شماره همراه 09120478013 تماس حاصل فرمایید.

نماشویی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.